fbpx

Výcviky

PPL(A) - Private Pilot License

Letecký výcvik PPL(A) potrebuje každý, kto to s lietaním myslí naozaj vážne. Každý profesionálny dopravný pilot lietajúci na veľkých lietadlách absolvoval tento základ.

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí si chcú postupne zvyšovať kvalifikáciu a napríklad mať možnosť lietania po súmraku, v oblakoch a nad nimi, prípadne na viacmotorových lietadlách.

LAPL(A) - Light airplanes pilot license

Letecký výcvik LAPL(A) je určený pre každého, kto túži lietať pre svoje potešenie. Ak si túžite splniť sen o lietaní a zároveň neplánujete kariéru profesionálneho pilota, skúste pouvažovať o tomto variante.

Môžete lietať na všetkých lietadlách s jedným piestovým motorom do maximálnej vzletovej hmotnosti 2000kg, do ktorej spadá väčšina športových lietadiel.

VFR Night - Lietanie v noci

Lietajte kedy len chcete. Po absolvovaní výcvikov PPL(A) alebo LAPL(A) máte možnosť rozšíriť si kvalifikáciu o možnosť lietania aj v dobe od súmraku do úsvitu.

Výcvik VFR Night vám zabezpečí tie najkrajšie východy a západy slnka. Zaručene.

SEP(L) - ZÍSKANIE A OBNOVA TRIEDNEJ KVALIFIKÁCIE

Chcete sa naučiť lietať na inom lietadle, na akom už lietať viete? Napríklad na jednom z našich?

Cieľom výcviku je vám umožniť získať alebo obnoviť si triednu kvalifikáciu SEP(L). Ide o letový výcvik za účelom získania a obnovy typovej alebo triednej kvalifikácie na iný typ jednopilotného jednomotorového letúna SEP(L).