fbpx

O nás

Letisko a teda aj letecká škola SKY SPORT má hneď niekoľko výhod, ktoré oceníte, ak chcete aj vy mať hlavu v oblakoch.

Prvou výhodou je tesná blízkosť Bratislavského letiska a teda aj jeho riadeného priestoru a pomerne hustej prevádzky.
Pre vás to znamená skutočnosť, že často budete lietať za asistencie riadiaceho letovej prevádzky alebo riadiaceho v celej oblasti.
Snáď neexistuje lepší tréning komunikácie s vežou, ako u nás, lebo ho máte v podstate od začiatku.

Druhou výhodou je krásna scenéria a veľmi dobre rozpoznateľné znaky v krajine, podľa ktorých sa rýchlo a ľahko zorientujete.
Či je to Červený kameň nad obcou Častá, zámok v Smoleniciach alebo samotné úpätie Malých Karpát, ktoré vás bezpečne dovedie do Bratislavy alebo až do Trenčína.

My, ktorí už lietať vieme, sa tešíme na vás, ktorí lietať túžite vedieť. Spolu to určite zvládneme.

Prečo si vybrať leteckú školu SKY SPORT...

Vitajte u nás

Sme ľudia ako vy. Ľudia, ktorí si plnia svoj sen. Nadšenci a zároveň profesionáli, ktorí sa rozhodli zasvätiť svoj život lietaniu.

Rozhodli sme sa založiť leteckú školu a rozširovať tak rady pilotov, ktorí môžu žiť ten svoj sen rovnako, ako my.

Letecký výcvik

Letecký výcvik na všetkých úrovniach u nás absolvujete na jednom mieste. Teória, lietanie v neriadenom, i v riadenom priestore, navigačné a nočné lety a všetko, čo ku praxi úspešného pilota patrí.

Prenájom lietadiel

Prenájom lietadiel je u nás na dennom poriadku. Ak už ste pilot a potrebujete si požičať naše lietadlo na nálet hodín alebo len tak si polietať po krajine, poskytneme Vám všetko, čo k tomu potrebujete. Lietadlá v perfektnom technickom stave, plnú nádrž a Vy môžete lietať.

Zoskoky z lietadla

Radi by ste si skočili z lietadla? V našej škole Vás naučíme aj to. Požičiame Vám padák, postroj a všetko potrebné ku tomu, aby ste aj Vy zažili voľný pád s bezpečným dosadnutím.